021-55600312
 

چرا بهتاپایپ؟

عاملیت فروش لوله و اتصالات تاسیساتی و صنعتی

فروشگاه بهتاپایپ با استفاده از تکنولوژی روز و همچنین نیروی متخصص، بزرگترین فروشگاه و عاملیت فروش برند های معتبر لوله، اتصالات، تاسیسات ساختمانی و صنعتی ایران و جهان میباشد.
ارائه بهترین محصولات و خدمات پس از فروش در بالاترین کیفیت مهمترین هدف بهتاپایپ است. 


تضمین کیفیت

بالاترین کیفیت قطعات و محصولات، تولید بهترین و معتبر ترین برند ها ایران و جهان.


روش پرداخت متنوع

تا هفت روز برای احترام به انتخاب مشتریان کالای خریداری شده برگردانده می‌شود.


ارسال سریع

ارسال در زمان انتخابی مشتری به سریعترین شکل ممکن می‌باشد.


تضمین قیـمت

بهترین قیمت محصولات با سطوح تخفیف مناسب با حجم سفارش.


ضمانت اصالت کالا

تمامی کالاها اورجینال و با ضمانت اصل بودن از نمایندگی معتبر تهیه و ارائه می‌شوند.

خبرنامه

ثبت نام برای دریافت خبرنامه ما

مقالات مفید در زمینه تاسیسات ساختمانی و صنعتی
شیر فشار شکن چیست؟

شیر فشار شکن چیست؟

یکی از قطعات سیستم شیرآلات لوله کشی در، شیرهای فشار شکن هستند که در دسته شیرآلات کنترلی قرار میگیرند. این شیرها خودکار عمل میکنند وفشار بالا و متغیر ورودی را، به فشار کم و ثابت خروجی تبدیل میکنند. اگر در سیستم بعد از شیر فشار شکن، مصرف آبی نباشد، برای اینکه از انباشته شدن فشار استاتیک، این شیرها اتوماتیک وار جریان را قطع میکنند. با ما همراه باشید تا درمورد نحوه عملکرد و انواع این شیرها اطلاعات بیشتری کسب کنید.

جزییات
شیر اطمینان چیست؟

شیر اطمینان چیست؟

در این مقاله قصد داربم در مورد یکی از ابزار مهم کنترل فشار، در سیستم های لوله کشی صحبت کنیم. منظور شیر اطمینان است. این شیر ها انواع گوناگونی دارند و هریک مشخصات و کاربرد مخصوصی دارند. درحال حاضر از این شیرها در صنایع مختلف استفاده های زیادی   میشود. با ما همرا باشید تا درمورد این شیرها بیشتر بدانید.

جزییات
شیرآلات کنترلی چیست؟

شیرآلات کنترلی چیست؟

در این مقاله قصد داریم درمورد یکی دیگر از ابزار آلات صحبت کنیم. شیرآلات کنترلی در سیستم‌های کنترلی کاربرد دارند و می‌توان گفت بدون دخالت دست انسان عمل می‌کنند. این شیرآلات انواع گوناگونی دارند و هرکدام کاری را انجام می‌دهند. با ما همراه باشید با این شیر آلات بیشتر آشنا شوید.

جزییات
فلنچ چیست؟

فلنچ چیست؟

دراین مقاله قصد داریم شمارا با قطعات فولادی فلنج که جهت برقراری اتصال بکار می‌رود آشنا کنیم. فلنچ‌ها مزایا و کاربر زیادی در صنعت دارند. انواع کلاس فلنج‌ها مورد بررسی قرار می‌گیرد. فلنج‌ها انواع مختلفی دارند که در ادامه به معرفی کامل آن‌ها خواهیم پرداخت. با ما همراه باشید تا مطالب مفید و لازم را در مورد فلنج‌ها فرا گیرید.

جزییات