0912-4208869

021-55600312

021-55802844

پشتیبانی
 
تصویر عایق رولی آلاستومری روکش آلومنیوم 130میکرون مسلح

عایق رولی آلاستومری روکش آلومنیوم 130میکرون مسلح

قیمت عایق رولی آلاستومری پشت چسب دار مسلح

کد کالا: 9214
۳۵۵,۰۰۰ تومان
products.sharing

قبل از اینکه لوله های حدید شده به یکدیگر وصل شوند لازم است محل حدیده شده با ماده لزج کننده آغشته شود . ترکیبات گرافیت یا روغنهای غلیظی که برای آب بندی اتصالات لوله به کار می روند مواد اختصاصی بوده که دارای گرافیت نرم به حالت معلق یا مخلوط با روغنهای لزج و سایر مواد می باشد . این ماده فقط روی قسمت حدید شده لوله زده می شود که باعث لزج شده – حفاظت و جز بهتر اتصال می گردد . این ماده مانع از اکسید شدن قسمت حدیده شده که پوشش گالوانیزه آن در اثر دنده شدن از بین رفته است می شود و نشت آب را از محل اتصال غیر ممکن می سازد .خمیر و کنف

سرب قرمز – سرب سفید یا هر دو آنها مانند ترکیبات گرافیکی مخلوط با روغن یا گریس می توانند به عنوان یک ترکیب لزج کننده محافظ و جزم کننده برای پیوندهای دنده ای مصرف شوند .خمیر و کنف 

نکته : مقدار لزج کننده نباید به اندازه ای باشد که باعث مسدود شدن یا کاهش قطر داخلی لوله گردد .

 

 ۲- آب بندی با استفاده از خمیر و کنف :

در بیشتر موارد برای پیوند آب بندی از الیاف خمیر و کنف استفاده می شود . روش کار به این ترتیب است که ابتدا خمیر و کنف لوله کشی به مقدار مناسب با طول و عمق قسمت حدیده شده روی آن مالیده می شود و سپس الیاف متناسب با عمق و طول محل پیچش و با ضخامت یکنواخت انتخاب و جهتی که پیچش وصاله بر روی دنده موجب سفت شدن و فرو رفتن بیشتر خمیر و کنف در شیار دنده ها گردد پیچانده و با ایجاد گره ساده و یکنواخت در انتهای قسمت دنده شده مجدداً یک لایه خمیر و کنفبر روی آن مالیده می شود .

الیاف کنف هیچ گونه محافظتی از لوله و وصاله نکرده و فقط با پر کردن کامل فضای خالی بین دنده ها آب بندی نسبتاً رضایتبخشی را فراهم می کند خمیر و کنف .

 آب بندی با استفاده از نوار تفلون و خمیر و کنف:

نوارهای تفلون عموماً به صورت قرقره ای و با یک در پوش محافظ خمیر و کنف تولید می شوند . از خمیر و کنف نوارهای تفلون به علت گران بودن بیشتر در لوله کشی با قطرهای کم ، لوله کشی روکار ، اتصال شیر آلات و لوله های کرومی استفاده می شود .

 ویژگی نوارهای تفلون خمیر و کنف :

۱خمیر و کنف پر کردن یکنواخت فضای خالی بین دنده ها .

۲خمیر و کنف پوشش سطح حدیده شده .

۳خمیر و کنف حفاظت نسبی لوله .

۴خمیر و کنف تمیزی روی کار .

نکته :خمیر و کنف را همواره بایستی در جهت پیچ دنده ها مطابق حرکت عقربه های ساعت پیچید.

 

نظر خودتان را بنویسد
  • تنها کاربرانی که ثبت نام کرده اند می توانند نظر بنویسند